Григор Димитров срещу Марин Чилич на Ролан Гарос 2019

Григор Димитров
За спорта

Срещата може да бъде наблюдавана на живо онлайн или по БНТ

Григор Димитров се изправя срещу Марин Чилич в битка от втория кръг на Откритото първенство на Франция.

Мачът и победата са важни за най-добрия български тенисист за да спре свличането от
световната ранглиста и евентуално отпадане от световните топ 50.
Срещата е насрочена за 15:00 българско време, но предполагаме че няма да започне преди 16-16:30, тъй като е трета среща в програмата на корта (мачовете започват от 12).

Двиубоят на Григор Димитров с Марин Чилич от Ролан Гарос 2019 ще може да се гледа на живо по кабелните оператори, като опциите са няколко – Евроспорт/БНТ 3.

Накъде върви Григор Димитров

Да пожелаем успех на Гришо в днешната среща!

Няма коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Интер - Ювентус 1:2
За спорта
Интер загуби от Ювентус с 1:2 – видео

Ювентус детронира Интер от първото място в Италианската Серия А Отборът на Торинския гранд Ювентус победи категорично като гост отбора на Интер с 2:1. Казваме категорично, тъй като резултата не отразява случилото се на терена през 90-те минути. Торинци тотално обезличиха досегашния лидер в Серия А като доминираха над опонента …

Ювентус Интер 1:0
За спорта
Интер – Ювентус (2019)

Футболния мач между отборите на Интер и Ювентус Най-интригувиащия футболен двубой от предния кръг в италианската серия А започва след броени минути. Евентуалния победител от двубоя ще оглави и временното класиране. Дали Кристиано Роналдо и компания ще успеят да се справят и да донесат победата и първото място насред Милано, …