Григор Димитров с коледно настроение – снимки

Григор Димитров 2018
За спорта

Необичайна коледна снимка на Гришо в Инстаграм предизвика вълна от коментари

Необичайна коледна снимка на Григор Димитров в Инстаграм предизвика вълна от коментари в социалните мрежи. На снимката се вижда как Гришо полугол украсява коледната елха, на място където атмосферните условия са далеч по-различни от тези в България в последните дни:

View this post on Instagram

‘Tis the season 🎄 👼 🍦🍩🍮🍫🍿🎾🎼🧸🎈❤️🙏🏽

A post shared by Grigor Dimitrov (@grigordimitrov) on

Естествено най-впечатлени от снимката с елхата са дамите, докато голяма част от мъжката аудитория припомня на Гришо, че трябва да се концентрира повече над спортната си форма за предстоящия тенис сезон.

Няма коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Интер - Ювентус 1:2
За спорта
Интер загуби от Ювентус с 1:2 – видео

Ювентус детронира Интер от първото място в Италианската Серия А Отборът на Торинския гранд Ювентус победи категорично като гост отбора на Интер с 2:1. Казваме категорично, тъй като резултата не отразява случилото се на терена през 90-те минути. Торинци тотално обезличиха досегашния лидер в Серия А като доминираха над опонента …

Ювентус Интер 1:0
За спорта
Интер – Ювентус (2019)

Футболния мач между отборите на Интер и Ювентус Най-интригувиащия футболен двубой от предния кръг в италианската серия А започва след броени минути. Евентуалния победител от двубоя ще оглави и временното класиране. Дали Кристиано Роналдо и компания ще успеят да се справят и да донесат победата и първото място насред Милано, …