Ювентус посреща Интер в дербито на Италия

ювентус-интер
За спорта

Туринският гранд Ювентус посреща Интер в дербито на Италия тази вечер от 21:30 часа българско време. Юве разбира се е фаворит в този мач не само заради домакниството, а и заради много убедителната игра през настоящия шампионат. Интер от своя страна ще се стреми да вземе максимума от Торино и  да задържи дистанцията от втория в класирането Наполи максимално кратка (в момента разликата е 3 точки в полза на Наполи, а изоставането от Ювентус е 11 точки).

Ювентус победи Интер с 1:0

Освен всичко друго Интер ще трябва да се постарае и заради градския преследвач Милан, който към настоящия момент е на 4-то място с изоставане от 4 точки зад Интер.

Юве от своя страна не бива в никакъв случай да допуска отпускане, макар едноличното убедително лидерство в Серия А. Дали Роналдо, Дибала, Манджукич и компания ще откажат и защитата на Интер ще разберем по-късно тази вечер.

Няма коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Интер - Ювентус 1:2
За спорта
Интер загуби от Ювентус с 1:2 – видео

Ювентус детронира Интер от първото място в Италианската Серия А Отборът на Торинския гранд Ювентус победи категорично като гост отбора на Интер с 2:1. Казваме категорично, тъй като резултата не отразява случилото се на терена през 90-те минути. Торинци тотално обезличиха досегашния лидер в Серия А като доминираха над опонента …

Ювентус Интер 1:0
За спорта
Интер – Ювентус (2019)

Футболния мач между отборите на Интер и Ювентус Най-интригувиащия футболен двубой от предния кръг в италианската серия А започва след броени минути. Евентуалния победител от двубоя ще оглави и временното класиране. Дали Кристиано Роналдо и компания ще успеят да се справят и да донесат победата и първото място насред Милано, …